Je veľa možností ako môžete uhradiť Váš nákup. Vyberte tú, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Platba v hotovosti na predajni TOP OFFICE s r.o. Pri osobnom odbere je najčastejším spôsobom úhrady platba v hotovosti.

 

Platba na dobierku v hotovosti

Tovar hradíte v hotovosti kuriérovi dopravnej spoločnosti pri preberaní zásielky. Majte prosím vždy pripravený potrebný obnos, urýchlite tým preberanie zásielky.

 

 

Platba na dobierku platobnou kartou

Tovar hradíte platobnou kartou kuriérovi dopravnej spoločnosti pri preberaní zásielky. Akceptované sú platobné karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCardElectronic a Maestro.

 

Úhrada tovaru vopred prevodom (predfaktúra)

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, tak náš obchodník Vás budekontaktovať ohľadom potvrdenia kompletnosti Vašej objednávky. Následne Vám zašle mailom predfaktúru, ktorú uhradíte prospech nášho účtu. Ako náhle platba bude pripísaná prospech nášho účtu, dáme Vám správu a tovarspolu s daňovým dokladom (faktúrou) obratom doručíme na Vami udanú adresu. Pri platbe vopred prevodom na účet, môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby.

Je nutné, aby fakturovaná čiastka bola pripísaná na náš účet najneskôr do piatichpracovných dní. V opačnom prípade je možné objednávku považovať za zrušenú.

 

Úhrada tovaru prevodom zo splatnosťou

Ak sa stanete pravidelným odberateľom, radi Vám umožníme nakupovanie aj nafaktúru zo splatnosťou.Výnimku tvoria najme školy, úrady, štátna správa, renomované a nadnárodné spoločnosti,ktorým na základe dohody nákup na faktúru zo splatnosťou môže byť umožnená odprvej objednávky. Podrobné informácie Vám poskytneme na tel. 031/ 788 31 11