Osobný odber

 

Jednou z veľkých výhod je najme časová nezávislosť od doručovateľa. Ďalšou výhodou je rýchlosť najme, keď tovar súrne potrebujete. V prípade osobného odberu z predajne TOP OFFICE s r.o. v Matúškove hneď ako to bude možné Vám mailom, alebo SMS pošleme správu, že tovar je pripravený k odberu.

 

Doprava SPS kuriér

 

Tovar vám bude doručený nasledujúci pracovný deň hneď, ako obdržíte od nássprávu e-mailom o kompletnosti Vašej objednávky. Prepravná kuriérska spoločnosť SPS tovar doručuje obvykle na ďalší pracovný deň medzi 8:00 a 18:00 po celej SR.

Presný výber hodiny dodania nie je možné zabezpečiť. Ak Vás prepravca nezastihne, tak zanechá informáciu o ďalšom pokuse doručenia. S pravidla je toďalší pracovný deň.

 

Doprava SPS kuriér zadarmo

 

Objednať tovar nad 49 eur bez DPH (58,80 s DPH) sa oplatí. Tovar vám kuriér SPS doručí na ďalší pracovný deň na jedno odberné miesto úplne zadarmo Výnimku tvoria objednávky obsahujúce nadrozmerný tovar ako kovový nábytok,kancelársky nábytok, trezory a tovary väčším objemom a hmotnosťou. U týchto objednávok sa cena a spôsob dopravy rieši s dohodou.

 

Doprava SPS kuriér za poplatok

 

Nákup pod 49 eur bez DPH.........................................5 bez DPH......6 s DPH

Poplatok za dobierku....................................................0       bez DPH......0 s DPH