Trodat Printy 4.0 - textové

Najobľúbenejšie nástenné zásuvné tabule HiTech vďaka jednoduchej výmene informačnej grafiky, ktorú si zákazník vytvorí aj sám. Grafiku stačí vytlačiť na pa- pier, alebo fóliu a následne vložiť pod transparentnú prítlačnú fóliu. Ďalšou možnosťou je vsunúť gravírovanú grafiku na plastovej doske do hrúbky 1,75 mm. Vaša kreativita dostáva obrovský priestor pre realizáciu. Nástenné tabule HiTech sú dostupné aj s hladkým povrchom bez možnosti zasunutia grafiky. Určené pre priamy polep, alebo potlač. Vstup do e-shopu TU.

 

menovky na dvere hitech

Vítejte vo svete Hi-Tech, kde je sofistikované a elegantné riešenie na prvom mieste. Základným stavebným prvkom systému Hi-Tech je 6 standardných konvexných profilov v šírke 62 mm • 93 mm • 124 mm • 155 mm • 186 mm • 217 mm.

 

Je možné ich použiť samostatne, s rozširujúcimi zásuvnými profilmi, alebo ich vkladať do ľubovolne rozsiahlych viacriadkových informačných panelov.                O ukončenie profilov na bokoch sa postarajú sivé alebo čierne plastové bočnice    v zodpovedajúcich veľkostiach. Voliteľnou súčasťou je aj zabezpečenie značenia proti útokom vandalov a zlodejov.

 


 

 

 

 

výstrčky hitech

Keď výstrčku, tak peknú.
Vypuklé výstrčky predstavujú to nejlepšie, čo je možné nájsť na trhu. Ak chce zákazník viac len než klasickú krabicu upevnenú na stenu, je výstrčkový systém Hi-Tech to pravé. Samozrejme je možné zavesiť aj viac výstrčiek pod seba. Kovové kotvenie zaišťuje úplnú bezpečnosť aj v prípade požiaru. Ceny TU.

 

 

 

 

 

 

 

Závesné systémy hitech

Je možné ich použiť samostatne, s rozširujúcimi zásuvnými profilmi alebo ich vkladať do ľubovolne rozsiahlych viacriadkových inform. panelov. O ukončenie profilov na bokoch sa postarajú sivé alebo čierne plastové bočnice v zodpo-vedajúcich veľkostiach. Voliteľnou súčasťou je aj zabezpečenie značenia proti útokom vandalov a zlodejov.

Jedinečné značenie z pozdĺžne vypuklých profilov poskytuje obrovský designový náskok. Vypuklé profily je možné kombinovať aj s plochými. HiTech dodávame bežne v eloxovanom prevedení, alebo na zvláštnu objednávku - v zlatej a čiernej farbe.

6 štandardných konvexných profilov

+5 rozširujúcich profilov pre zasunutie grafiky

Zásuvné profily s variantným tvarom zakončenia

Plastové koncovky pre všetky kombinácie profilov

Hliníkové obojstranné koncovky

Elegantné tenké hliníkové rámy pre zostavenie kombinovaných informačních panelov

Systém je vhodný najmä pre:

Označenie miestností, orientačné zoznamy, kombinované značenie, výstrčky

a závesné systémy, dvojstranné alebo trojuholníkové stojanové displeje.

Zábrany proti odcudzeniu/poškodeniu značenia.   Ceny TU.