Najobľúbenejšie nástenné zásuvné tabule HiTech. Sú vyrábané s hladkým povrchom pre lepenú grafiku alebo potlač a so zásuvným profilom pre vkladanie vymeniteľnej grafiky. Vďaka jednoduchej výmene informačnej grafiky, ktorú si zákazník vytlačí na bežnej tlačiarni aj sám dostáva kreativita obrovský priestor pre realizáciu. Vytlačenú grafiku stačí následne vložiť pod transparentnú prítlačnú fóliu. Ďalšou možnosťou je vsunúť gravírovanú grafiku na plastovej doske do hrúbky 1,75 mm.

Tabuľky pre menovky - hladké

Vítejte vo svete Hi-Tech, kde je sofistikované a elegantné riešenie na prvom mieste. Základným stavebným prvkom systému Hi-Tech je 6 štandardných konvexných profilov v šírke 62 mm • 93 mm • 124 mm • 155 mm • 186 mm • 217 mm, ktoré udávajú výšku tabuľky. Sú vhodné pre rezanú a lepenú grafiku. Neumožňuje zákazníkovi svojpomocne meniť grafiku podľa potreby.

Tabuľky pre menovky zásuvné - vymeniteľná grafika

Je možné ich použiť samostatne, s rozširujúcimi zásuvnými profilmi, alebo ich vkladať do ľubovolne rozsiahlych viacriadkových informačných panelov.                O ukončenie profilov na bokoch sa postarajú sivé alebo čierne plastové bočnice    v zodpovedajúcich veľkostiach. Grafiku vytlačenú na bežnej tlačiarni stačí vložiť pod transparentnú prítlačnú fóliu. Ďalšou možnosťou je vsunúť gravírovanú grafiku na plastovej doske do hrúbky 1,75 mm. Tento systém možňuje zákazníkovi svojpomocne meniť grafiku podľa potreby.

 

 

 

 

 

 

 

výstrčky hitech

Keď výstrčku, tak peknú.
Vypuklé výstrčky predstavujú to nejlepšie, čo je možné nájsť na trhu. Ak chce zákazník viac len než klasickú krabicu upevnenú na stenu, je výstrčkový systém Hi-Tech to pravé. Samozrejme je možné zavesiť aj viac výstrčiek pod seba. Kovové kotvenie zaišťuje úplnú bezpečnosť aj v prípade požiaru.

 

 

 

 

 

 

Závesné systémy hitech

Je možné ich použiť samostatne, s rozširujúcimi zásuvnými profilmi alebo ich vkladať do ľubovolne rozsiahlych viacriadkových inform. panelov. O ukončenie profilov na bokoch sa postarajú sivé alebo čierne plastové bočnice v zodpo-vedajúcich veľkostiach. Voliteľnou súčasťou je aj zabezpečenie značenia proti útokom vandalov a zlodejov.

Jedinečné značenie z pozdĺžne vypuklých profilov poskytuje obrovský designový náskok. Vypuklé profily je možné kombinovať aj s plochými. HiTech dodávame bežne v eloxovanom prevedení, alebo na zvláštnu objednávku - v zlatej a čiernej farbe.

6 štandardných konvexných profilov

+5 rozširujúcich profilov pre zasunutie grafiky

Zásuvné profily s variantným tvarom zakončenia

Plastové koncovky pre všetky kombinácie profilov

Hliníkové obojstranné koncovky

Elegantné tenké hliníkové rámy pre zostavenie kombinovaných informačních panelov

Systém je vhodný najmä pre:

Označenie miestností, orientačné zoznamy, kombinované značenie, výstrčky

a závesné systémy, dvojstranné alebo trojuholníkové stojanové displeje.

Zábrany proti odcudzeniu/poškodeniu značenia.